توافقنامه کاربر

..


۱- عضوگرام تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از عضوگرام حذف خواهد شد. 

۲- عضوگرام گروه نرم افزاری جدایی از اینستاگرام است به همین دلیل هیچ مسئولیتی در قبال تصمیمات و سیاست گزاری های اینستاگرام نمی پذیرد. 

۳- اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، عضوگرام هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که عضوگرام بیش از ۲ سال فعالیت موردی مشاهده نکرده است. 

۴- اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت. 

۵- عضوگرام توسط متخصصین تست نفوذ شده و ایمن می باشد، امکان هک شدن اکانت ها در عضوگرام وجود ندارد، برای بالابردن امنیت خود همیشه از آنتی ویروس و رمز های ایمن و سخت استفاده کنید، مسئولیت نگهداری از رمز عبور شما بر عهده خودتان می باشد. 

۶- کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.


* استفاده از عضوگرام به منزله‌‌ی قبول قوانین می باشد. 

* در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.